Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı

Herbalife

168,00 TL

Protein Bar 3 farklı aroma ile satılıyor.

  • Protein Bar - Vanilya Badem Aromalı
  • Protein Bar - Limon Aromalı

 

Bir kutuda 14 adet bulunur.

  • Sağlıklı bir atıştırmalık olmasının yanı sıra, günlük koşturmacanın içerisinde eksik kalan protein ihtiyacınızı tamamlamanıza yardımcı olur .
  • Herbalife Protein Bar, yüksek protein içeriğine sahiptir.
  • Her bir bar, B vitaminleri (B6 ve B12), protein ve karbonhidrat içerir.
  • Atıştırmalık olarak günde bir veya iki defa tüketebilirsiniz.
  • Her bir bar 10 gram protein içerir.

Herbalife Protein Bar Fiyatı

Ara öğünlerinizde ne kadar para harcıyorsunuz ? Ne kadar zaman harcıyorsunuz ? Kaç kalori alıyorsunuz ? Ne kadar protein alıyorsunuz ? Peki ala spor yaparken aldığınız protein barlar için ne kadar ödüyorsunuz ? Aldığınız Herbalife ürünlerinin size kazandıracaklarını ve artılarını düşünm3niz yeterli. Sporcular ve spor ile ilgilenenler, protein bar fiyatları hakkkında bilgilidir, Herbalife Protein Bar fiyatının piyasada satışta bulunan diğer protein barların ortalamasından daha ucuz olduğunu belirtebilirisim yine de Herbalife şirket politikaları gereği, orijinal Herbalife ürünleri satan, biz Herbalife Bağımsız Üyeleri, Herbalife Protein bar fiyatını size doğrudan gösteremiyor, ürün fiyatını görmek için üye girişi yapmanız gerekiyor. 

Herbalife Protein Bar Kaç Kalori

Herbalife Protein Bar eşsiz lezzeti, düşük kalorisi, içerisinde bulundurduğu protein miktarı göz önüne alındığı zaman 10 üzerinden 10 alıyor. 14'lü paketler halinde halinde satılan Herbalife Protein Bars ürünlerinin her biri 35 gram ağırlıktadır ve bir adet Çikolatalı Yer Fıstıklı Herbalife Protein Bar 139 Kalori.

Herbalife Protein Bar 139 Kalori

Herbalife Protein Barda Kaç Gram Protein Var

Herbalife'ın Çikolatalı Protein Bar'ında 10gr protein bulunuyor. Peki ala bu 10gr'lık protein bar ne işe yarıyor, bana ne fayda sağlıyor sadece atıştırmalık mı diye merak ediyor olabiilrsiniz. İnsanların her gün alması gereken protein miktarı olduğunu biliyormuydunuz ? Bu soruyu sorduğunuza göre bilmiyordunuz.

Günlük alınması gereken protein miktarı nedir

Yaşam tarzınıza göre almanız gereken protein miktarını öğrenmek için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. Yaptığınız sporun içeriğine göre de alınması gereken protein miktarı değişmek ile beraber, Aktif sporcular için her bir kilo başına 1,4 gram ile 2 gram arasında değişen bir hesaplama yapılması öneriliyor. Basketbol, halter/güreş , atletlerin alması gereken protein miktarları birbirinden farklıdır. Daha ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız var ise, iletişim formundan bize ulaşabilir, kişisel antrenör(personal trainer) veya beslenme uzmanınıza danışmaktan çekinmeyin.

Kiloya göre alınması gereken protein miktarı(İnsan).

Kilo

Hareketsiz
Yaşam Tarzı
Sporcu
(Ortalama Değer)
60 kg 48 gr. 84 gr.
70 kg 56 gr. 98 gr.
80 kg 64 gr. 112 gr.
90 kg 72 gr. 126 gr.
100 kg 80 gr. 140 gr.
110 kg 88 gr. 154 gr.
120 kg 96 gr. 168 gr.

 

Herbalife Protein Bar Ne İşe Yarar

Herbalife tarafından üretilen ve içerisinde barındırdığı Protein miktarının zenginliği nedeniyle, çikolata şeklinde, çikolataya benzeyen, farklı lezzet alternatiflerine sahip bu atıştırmalık, 35 gr'lık ambalajlar halinde, pratik ve taşınabilir olması sayesinde her yere götürmeniz ve canınız istediği zaman yiyebilmeniz, düşük kalorili olması sayesinde özellikle kilo kontrolü yapılan zamanlarda ara öğün olarak kulanılabilir. Sporcular tarafından da kullanılan Herbalife Protein Bar, çantanızda her zaman bulunduracağınız bir atıştırmalık.  

Herbalife Protein Bar Kullananlar

Herbalife tarafından ara öğün alternatifi ve atıştırmalık olarak sınıflandırılan Protein Bar kullananlar ve ikram ettiğimiz kişilerden aldığımız geri bildirimlerde, tok tuttuğu, lezzetli olduğu, çikolataya benzediği, kıvamının yoğun olduğu gibi yorumlar aldık.

SKU 0259 -14*35gr