Herbalife İzmir Telefon

Herbalife Sipariş Ödeme Yöntemi

Alışverişinizi yapmak için satın alak istediğiniz ürünü sepete attıktan sonra farklı kargo ve ödeme seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz.
Mevcut ödeme opsiyonlarını öğrenmek için, bizimle iletişime geçebilir veya Herbalife siparişi tamamlarken esnasında ilgili ödeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerinizden opsiyonel olarak seçebileceğiniz Kredi Kartı ile Herbalife satın alma işlemi için ödeme işlemi yapılırken, kart bilgileriniz tarafımızdan saklanmamakta, ödeme hizmeti servis sağlayıcı kurum ve/veya Banka tarafından yapılmakta ve bize sadece ödemenizin onayı ve sipariş bilgisi iletimektedir.

Başarılı gelen ödeme onayı, kontrol edildikten sonra sipariş hazırlanması ve ürünün kargolama işlemi yapılmaktadır.

Herbalife www.GidaTakviyesi.net

Herbalife Güvenli Ödeme Yöntemi

Güvenilir ödeme yöntemi ve şifrelenmiş sayfalarımız ile, kredi kartı bilgilerinizle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Herbalife Kredi Kartı ile Satın Al

Herbalife Kapıda Ödeme

Herbalife siparişinizi kapıda nakit ödemek için, siparişinizi tamamlarken PTT Kapıda Ödeme tercihini seçmeniz gerekiyor.
PTT ile kapıda ödeme yöntemini seçtiğiniz zaman ürünleriniz PTT Kargo ile gönderilmektedir. 

Herbalife Kapıda Ödeme ile Satın Al

Kapıda ödeme yöntemi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Herbalife Kapıda Ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Herbalife ile Öde AL

ode.al ile, cep telefonuza gelen SMS sayesinde, ödemenizi Cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Kendi cep telefonuzdan, bankanıza gönderilen kredi kartı bilgilerinin sonucu bize iletilerek siparişinizin tamamlanması sağlanıyor. Öde Al ile pratik ve güvenli ödeme yaparak Herbalife siparişiverebilirsiniz.

Herbalife Öde Al ode.al ödeme yöntemi

Herbalife Kargo

Herbalife siparişiniz hazırlanarak siparişi verirken seçtiğiniz kargo yöntemi ile gönderilmek için ilgili firmaya size gönderilmek üzere teslim edilir.

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilmesi bizim için çok önemlidir. Seçtiğiniz kargo yöntemi ile gönderi yapılamaması durumunda en iyi alternatif için, gönderi yönteminde değişiklik yapılabilir.

Bazı özellikli durumlarda hazırlık ve teslim süresi uzayabilir, siparişinizin durumu ile ilgili bilgi en kısa sürede tarafınıza iletilerek, gelişmelerden haberdar olmanızı amaçlıyoruz. Bu nedenle siparişinizin durumu ile ilgili bilgilendirici e-postaları size iletiyoruz.

Bilgilendirici e-postaların size sorunsuz ulaşması için lütfen istenmeyen e-postalar (gereksiz e-postalar ve spam) klasörlerini de kontrol etmeyi ve gidatakviyesi.net ile ilgili e-posta adreslerini güvenli gönderenler listesine almanızı tavsiye ederiz.

Teslimat ile ilgili problemlerinizde destek@gidatakviyesi.net adresine e-posta yoluyla veya iletişim sayfasındaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşması için teslimat bilgileri bölümünü eksiksiz ve doğru doldurmanız önerilir.