Herbalife Üye Paketi

Herbalife

244,00 TL

Herbalife Üyelik için ve indirimli Herbalife ürünleri alabilmeniz için gereken her şeyi içeren Herbalife Üyelik Paketinde

Herbalife® Formül 1 Vanilya Aromalı, Herbalife Super Shaker, Ölçü Kaşığı, Rozet ve Çanta sayesinde Herbalife ile başlamanız, tanışmanız için ihtiyacınız olan tüm başvuru formları ve broşürler bulunmaktadır.

Herbalife üyeliğinizi başlatarak, Herbalife ürünlerini indirimli satın almaya başlayabilirsiniz ve bizden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Eğer isterseniz iş kurma ve ek gelir fırsatı ile ilgili bilgilendirmeler, yönlendirme, planlama ve iş modelleri ile ilgili tecrübelerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Ertelemeyin, kendinize bir iyilik yapın ve şimdi arayın veya WhatsApp ile bize yazın 0555 961 27 12 - 0507 212 4364

Herbalife Üyeliği İş Fırsatı için değil, ürün almak için mi düşünüyorsunuz? -

Herbalife Üyelik Paketini SATIN ALMADAN ücretsiz üyelik için tıklayın

Bulunan Herbalife Üyelik Paketi ile Herbalife üyesi olabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz.

Herbalife Üyelik Şartları

Herbalife üyesi olmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar ve kurallar açıkça belirtilmiştir. Herbalife tarafından üyelik esnasında belirtilen altın standart maddelerini kabul etmek, 18 yaşından gün almış olmak, üyelik formunun da içinde bulunduğu herbalife ürünlerine ait üyelik çantasını sipariş verirken ödemesini yapmış olmak, üyeliğini online olarak tamamlarken gerekli olani adres ve kişisel bilgileri Herbalife Üyeliğini tamamlarken tekrar sisteme girişini yapmak.

  • 18 yaşından gün almak
  • Altın standartları kabul etmek
  • Üyelik formunu doldurmak
  • Herbalife üyeliği için gereken çantayı sipariş vermek
  • Daha önce Herbalife üyeliğinden atılmamış, uzaklaştırılmamış, çıkarılmamış olmak

Herbalife Üye Ol

Herbalife üyesi olmak için gereken üyelik şartlarını yerine getiriyorsan, zaman kaybetme, Herbalife üye ol. Kendi ihtiyacın için indirimli ürün almak veya Herbalife ürünleri satın almak ya da Herbalife üyesi olmak isteyen kişilere üyelik fırsatını sunmak için bugün Herbalife üyesi ol.

Herbalife Üyelik Paketi Ne Zaman Elime Ulaşır

Biz de en az sizin kadar heyecanlıyız. Siparişinizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı gün kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz zaman aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı gün teslimat yapma imkanımız da olabilir. Üyelik paketi ile ilgili ayrıntılar için 0555 961 27 12 numaralı telefondan detay bilgisini alabilirsiniz. Üyeliğinizi daha hızlı ve online başlatmak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerimizden bana ulaşın.

Herbalife Üyelik Paketi Fiyatı Ödemesi

Herbalife Kapıda Ödeme
Herbalife üyelik paketi ödemenizi kapıda yapabilirsiniz, Kapıda nakit ödeme ile satın alabileceğiniz Herbalife Üyelik Paketi satın alma ve sipariş işlemini tamamlarken, PTT Kapıda ödeme seçeneğini seçmeyi unutmayın. 

Herbalife Kredi Kartı İle Ödeme Seçenekleri Visa Master American Express AmexHerbalife Troy BKM Card Finans Paraf Bonus Kredi Kartı ile ÖdemeHerbalife Kredi Kartı ile Ödeme Seçenekleri Maximum World Axess
Kredi kartınızı kullanarak tamamlayabileceğiniz üyeliğiniz için siparişşinizi tamamlarken bilgisayar, tablet veya telefonunuzdan, kedi kartı bilgilerinizi girerek güvenli ödeme ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Herbalife Öde Al ödeme yöntemi ile sipariş ve alışveriş imkanı.
Yeni hizmetimiz, öde.al devreye girdi. ÖDE AL ile beraber siparişinizi tamamladığınız zaman, Cep telefonunuza bir sms ile ödeme yapabileceğiniz miktar için bir bağlantı(link) gönderiliyor. Siz de ilgili ödeme bağlantısına tıklayarak, kendi cep telefonunuzdan kredi kartı bilginizi yazıyor ve ödemenizi tamamlıyorsunuz. Cep telefonunuzdan girdiğiniz bilgiler, sizin telefonunuzdan doğrudan kredi kartınızın ait olduğu bankadan bilgi alanarak sonucunu bize iletiliyor. Öde.Al pratik ve yenilikçi.

Herbalife Güvenli Alışveriş

Herbalife gidatakviyesi.net internet sitemizde, verileriniz güvenlik sertifikası ile bankaların istediği seviyede şifrelenerek işlenmektedir. Sizin bilgileriniz bizim için de değerlidir. SSL Sertifikası ile sitemizi güvenle kullanabilir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Herbalife Üyelik Başvurusu için merak ettiğiniz sorulara cevaplar

Herbalife Üyelik Kuralları

Herbalife üyesi olmak hepimizin nedenleri var. Sizin için aklınızdaki nedenler, merak ettiğiniz konular, aklınıza gelmeyen fakat bilmeniz gereken konuları incelediğimiz, Herbalife Üyeliği ile ilgili bilmeniz gerekenler konusunu incelemenizi tavsiye ediyorum.

  • 5

    Üyelik paketi ve vanilyalı shake
    Üyelik paketi bana ulaştı fakat içinden çay çıkmadı, Herbalife üyelik paketinde şeyk aroması da seçilmiyormuş ben çikolatalı mama olsun diye not yazmıştım. Satın alacak olanlar buna dikkat etsin. Telefon açıp bunları söylediğim zaman yine de bir şey değişmedi, ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarına beni ikna ettiler. En azından her şey internet sitesinde yazıldığı gibi bana hızlıca ulaştırdılar. Üyelik paketini kapıda ödemeli satın aldım. Güzel paketlemişler. Artık ben de Herbalife üyesi oldum, bakalım üye olunca neler değişiyormuş.
1 kişiye göre5 üzerinden 5 puan almış.