Formül 1 Besleyici Shake Vanilyalı

Herbalife

225,00 TL
 • Herbalife Shake Formül 1 Besleyici Karışım, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.
 • Formül 1 shake aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.

Herbalife Shake Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Karışım

KULLANIM BİLGİSİ:
Her gün bir öğün olarak Formül 1 Herbalife Shake Vanilyalı tercih edebilirsiniz. İki çorba kaşığı toz (26g) ile 250ml yarım yağlı sütü (%1,5) karıştırın. 
Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır. 

Kilo Kontrolü İçin:
Günde iki öğün bu lezzetli Herbal Shake'i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz. 

İdeal Kilonuzu Koruyabilmek İçin:
Günde bir öğün bu lezzetli Shake'i tercih edip iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Herbalife Shake Formül 1'lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması  amaçlanmıştır. Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.

Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.


Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.

 • Herbalife F1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir gıdadır.
 • Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.

SKU 0141 - 550g


Herbalife Shake Fiyat

Herbalife shake fiyatı, sağlıklı bir kahvaltı ve sağlıklı bir akşam yemeği için ne kadar bütçe ayırıyorsunuz, yaklaşık bir tahminde bulunsak, 1 Büyük boy kaliteli Yumurta, 2 dilim çavdar ekmeği, 2 dilim peynir, bal, bir adet meyve, bir kaç tane ceviz, tabi ki bunlar ile beraber almanız gereken vücudunuzun ihtiyacı olan çinko, demir, çeşitli vitamin ve mineralleri de içerecek diğer gıdaları da eklediğimiz zaman, bir kişi için bu kahvaltının tutarı ne kadar olur? Tabiki bu bunları evde hazırlıyoruz, restaurant veya kafe fiyatı değiller. Ever bu konunun cevabını gerçekten merak ediyorum, sağlıklı bir kahvaltı için ne kadar bütçe ayırıyorsunuz ?

Herbalife Formül 1 Shake fiyat araştırmanızı yaparken, bir de sağlıksız kahvaltı için ne kadar ödediğinizi hesaplayalım. Sağlıksız kahvaltı 1-2 tane poğaça, basit karbonhidrat ve şekerden oluşan, kumru / tost ve benzeri atıştırmalıklar ile geçirdiğiniz, dışarıda yaptığınız kahvaltıdır. Bu kahvaltı için de ayırdığınız bütçeyi merak ediyorum aslında,

Sabah kalktığınız zaman kahvaltı sofrasını hazırlamak, kahvaltınızı yapmak ve daha sonra kahvaltı sofrasını toplamak ve temizlemek için ne kadar vakit ayırdığınızı da göz zönüne alalım.

Herbal shake, öğün ile yer değiştirdiği için, yemek masraflarınıza ek olarak değil, yemek için ödediğiniz tutarın yerine geçecektir. Bunu unutmadan bir kenarıya not edelim. Herbalife shake için ödediğiniz tutar ek bir maliyet değildir ve her bir öğün başına, hesaplama yaptığınız zaman, evde veya dışarıda yaptığınız kahvaltıdan daha ucuza gelmektedir. 

Herbalife Shake Kullananlar

Herbalife F1 shake kullanmaya başlayanlar, kahvaltılarını değiştirdikleri günden başlayarak ilk 3 gün içerisinde enerjilerindeki artışı, kahvaltının nasıl pratik olduğunu, fiziksel ve ruhsal olarak hissettikleri konfordan ok memnunlar. Herbalife shake ürünü ilaç değildir ve herhangi bir hastalığı tedavi etmek için kullanılmaz. Normal günlük bir kahvaltıda almanız gerken fakat alamadığınız besin öğeleri için kullanabileceğiniz, Herbalife Shake ürünü ile eksik beslendiğiniz gıda elementlerini lezzetli bir şekilde tüketirler. Herbalife shake kullananlar arasında olmak için, herbal sipariş vermek yeterli. 

Herbalife Shake Tarifi

Herbalife Shake hazırlamak için kutu üzerinde yazan, kullanım ve hazırlama talimatlarına uymanız yeterlidir. Shake hazırlamadan önce, kutuyu bir kaç defa sallamanız, yarım yağlı süt kullanmanız, topaklanmayı azaltmak için, önce sıvıyı, sonra shake tozu karışımını koyarak çalkalamanız yeterlidir.

Shake hazırlarken, süt, su, yoğurt kullanabilirsiniz, damak tadınıza uygun Shake tariflerini kendiniz de bulabileceğiniz gibi, bizden destek te alabilirsiniz, herbalife kullananlar ile yaptığımız görüşmelerde bazı kullanıcılarıni shake hazırlarken blender, mikser veya shaker kullandığını öğrendik, shake içerisinde meyve veya aroma vermesi için kahve ve benzeri tatlandırıcılar ekleyebilirsiniz.

Herbalife Shake Aroma Çeşitleri

Herbalife shake, farklı aromalara sahip. Aynı kalori miktarına sahip 3 farklı tadı bulunan lezzetli shake karışımının sahip olduğu aromalar aşağıda listelendi

 • Vanilya
 • Çikolata
 • Fındık

3 farklı aroma alternatifi bulunan Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Vanilyalı aromaya sahip ürününü inceliyorsunuz.
Diğer Herbalife Shake aromalarını aşağıdan seçebilirsiniz. 

Herbalife Formül 1 öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Çikolata Aromalı ( Çikolatalı )
Herbalife Formül 1 öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Fındık Aromalı ( Fındıklı )

 • 5

  Kullanımı pratik ve işe yarıyor.
  Anlatıldığı gibi, gerçekten de doyuruyor, peki Herbalife Shake işe yarıyor mu? Evet kesinlikle.
1 kişiye göre5 üzerinden 5 puan almış.