Herbalife İzmir Telefon

Herbalife Kapıda Ödeme

Herbalife ürünlerini satın alırken ödemenizi kapıda ürünleri teslim alırken yapmak isteyenler için Herbalife Kapıda Ödeme özelliğini hizmetlerimiz içerisine ekledik.

Siparişinizin ödemesini kredi kartınız ile yapamadığınız durumlar olabilir. Kredi kartınız

  • olmayabilir
  • internettten alışverişe kapalı olabilir
  • ile ilgili limit yetersizliği olabilir
  • internet kafe gibi tanımadığınız ortak kullanım bilgisayarlarında kullanılmamalıdır
  • ile internetten alışveriş yapmak bilgilerinizi girmek istemiyor olabilirsiniz 

bunlar ve benzeri bir çok sebep sayabiliriz. O halde satın aldığımız ürünlerin ödemesini yapmak için

  • Kapıda Ödeme
  • Banka Havalesi
  • EFT

seçeneklerinden bir tanesinden faydalanabilirisiniz.

Herbalife Kapıda Ödeme Nasıl Çalışıyor

Herbalife Kapıda Ödeme Nasıl

Ürünleri satın almak için sepetinize attıktan sonra siparişi tamamlarken Kargo bilgisi sayfasında PTT Kapıda Ödeme seçeneğini işaretlemniz yeterli. Kargonuz PTT ile gönderilir ve ödemenizi posta görevlisi, nakit olarak tahsil ederek ürünler size teslim eder. Böylece Kapıda ödeme yöntemi ile siparişinizi tamamlamış olursunuz. Kapıda ödeme yöntemi için seçmeniz gereken ödeme yöntemine ait resim aşağıdaki gibidir.

Kapıda Ödeme PTT Kargo

İzmir Metropol ilçeler dahilinde vereceğiniz siparişleriniz, mümkünse aynı gün içerisinde teslim edilmek üzere kapıda ödeme yöntemini kulanabilirsiniz. İzmir içi kapıda ödeme yöntemi için sipariş teslimini biz yapıyoruz.

Kapıda ödeme ile ilgili merak ettiğiniz konuları lütfen 0555 961 2712 numaralı telefondan veya iletişim sayfamızdan bize ulaşarak sorunuz.

Kapıda Ödeme yöntemi ile satın alabileceğiniz Herbalife ürünlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz 

Herbalife Sipariş, Ödeme ve Teslimat ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Herbalife ödeme ve teslimat sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Herbalife Nutrition Avantajlı Üyelik- Hayaldi Gerçek Oldu.

Herbalife Türkiye’de yeni bir dönem başladı – Herbalife Avantajlı Üyelik.  Ayrıcalıklı Müşteri Programı olarak sunulan bu üyelik sistemi müşterilere hiçbir üyelik bedeli ödemeden Herbalife resmi sitesinden indirimli alışveriş hakkını vermekte. 18 Haziran 2019 tarihinde start… Devamını OkuDevamını Oku

Herbalife Heartwell – Kolesterol Kontrol

Herbalife Türkiye tarafından piyasaya çıkan ve tanıtımı Herbalife Kick Off İstanbul’da yapılan Herbalife Türkiye ailesinin en yeni ürünü Heartwell 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Herbalife Türkiye Beslenme Kurulu Üyesi Dr. İsmet Tamer tarafından yapıldı. İstanbul’daki… Devamını OkuDevamını Oku

Herbalife Formül 2 Kadınlar İçin Vitamin

Herbalife kadınlar için vitamin olarak bilinen “Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin” geliştirilirken bayanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu. Kadınların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların temel ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri gereksinimleri… Devamını OkuDevamını Oku