Heartwell YENİ ÜRÜN

Herbalife

275,00 TL

Heartwell ana bileşen olarak OatWell™ yulaf beta-glukanı* içeren besleyici bir içecek tozudur.

Hangi yaşta olursanız olun, yaşam tarzınız kolesterolünüzün yükselmesinde büyük bir rol oynayabilir. Dengeli bir beslenme ve egzersiz planıyla sağlığınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Heartwell Herbalife tarafından geliştirilen ve içerisinde kan kolesterolünü düşüren Yulaf Beta-Glukanı* içeriyor. Yapay tatalandırıcı içermeyen Heartwell şekersiz ve zengin lifli olma özelliği ve protein kaynağı olarak faydalanma imkanı tanıdığını bilerek kullanmalısınız.

Oatwell Yulaf Beta Glukan

Heartwell Özellikleri

Yapay tatlandırıcı içermeyen, Lif bakımından zengin, protein içeren, bir ölçeğinde yirmibeş kalori barındıran, Oatwell Yulaf beta-glukanı* içeren, 229 gramlık ambalaj içerisinde satılan ve şekersiz olan aromalı içecek toz karışım hakkında ilk bakışta göze çarpanlar;

 • Yulaf beta-glukanı içeriyor
 • Şekersiz
 • Vanilya aromalı
 • Yapay tatlandırıcı içermiyor
 • Protein kaynağı
 • Lif kaynağı
 • 1 ölçek 25 kalori
 • Pratik kullanımlı

Heartwell Tadı ve Aroması

Heartwell Türkiye Herbalife tarafından Vanilya aromalı olarak tüketilmek üzere satışa çıkarıldı. Eğer vanilya aroması hoşunuza gidiyorsa, pratik bir şekilde hazırlamak için 250 ml su içerisine 2 ölçek vaniyalı tozu koyarak, Vanilya Aromalı bir şiçecek hazırlayabilirsiniz.

Heartwell Nasıl Kullanılır

Heartwell kullanımı, her Herbalife ürünü gibi pratik ve pek çok farklı çeşitte hazırlanabilme imkanı sunuyor. İçeriğinde bulundurduğu ana bileşeni Oatwell yulaf beta-glukanı* ile beraber besleyici bir içecek tozu olan ürünün adı Heart(Kalp) ve Well(Sağlıklı / İyi / Güzel) kelimelerinin bir araya gelmesi ile oluşuyor.

2 Ölçek Heartwell tozunu 250 ml su ile veya 250 ml meyve suyu ile ya da Formül 1 Shake'inizi hazırlarken içerisine ekyerek ve karıştırarak kullanabilirsiniz. Eğer Günde 2 defa Herbalife Formul 1 Besleyici Shake Karışımı tüketiyorsanız, her 1 shake'inize BİR ÖLÇEK (YANİ GÜNDE TOPLAM İKİ ÖLÇEK) olacak ekilde tüketebilirsiniz.

Heartwell'in önerilen tüketim şekli günde iki ölçek olarak belitilmiş, aşağıda bir kaç kullanım bilgisini ve tüketim şeklini örnekler ile belirtmeye çalışıyorum.

Günde Bir Kez Heartwell Kullanacaksanız

Eğer günde bir defa Heartwell kulanmayı planlıyorsanız, önerilen doğru kullanım şekli, hazırladığınız sıvı içeceğin içerisine 2 ölçek Heartwell eklemelisiniz. Böylece günlük önerilen tüketim miktarını bir kerede alabilirsiniz.

En Pratik ve Hızlı Hazırlama Şekli

2 Ölçek Vanilya Aromalı Heartwell'i 250 ml'lik su ile beraber tüketmek.

Meyve Suyu ile'de tüketebileceğiniz Heartwell için

250 ml meyve suyuna 2 kaşık ekleyerek tüketebilirsiniz.

Herbalife Shake ile Hazırlayabileceğiniz Hertwell

Hazırladığınız shake içerisine 2 kaşık Heartwell ekleyerek içebilirsiniz.

Günde İki Defa Heartwell Tüketecekseniz

250 ml su içerisine bir ölçek Heartwell koyarak hazırlayacağınız vanilya aromalı içeceği tüketebilirsiniz,

Arzu ederseniz 1 ölçek Heartwell vanilya aromalı toz karışımı meyve suyu ile beraber karıştırrak da tüketebilirsiniz,

Hazırladığınız Herbalife Shake içerisine bir ölçek Heartwell koyarak da tüketime hazır hale gelen karışımı afiyetle tüketebilirsiniz.

Unutmayın, günde iki kaşık Heartwell tüketimini, iki farklı içecek ile hazırlayabilirsiniz. içerisine 1'er ölçek ekleyerek hazırlanan içeceğinizi iki kerede tüketebileceğiniz gibi, bir kere de içerisine 2 ölçek koyarak hazırlayabileceğiniz şekilde de tüketebilirsiniz.

 

*Yulaf beta-glukanı kan kolesterolünü düşürür. Yüksek kolesterol koroner kalp rahatsızlıklarının gelişiminde bir risk faktörüdür. Faydalı etkisi günde en az 3 g yulaf beta-glukanı tüketildiğinde görülür. Koroner kalp hastalıkları çoklu risk faktörlerine sahiptir ve bu risk faktörlerinden birini değiştirmenin yararlı bir etkisi olabilir veya olmayabilir.

**Beta-glukanlar normal kan kolesterol seviyesinin korunmasına katkıda bulunurlar. Faydalı etkisi günde en az 3 g beta-glukan tüketildiğinde görülür.

 • 5

  Lif almak için bunu kullansak olur mu
  Yulaf lifi var galiba içinde. Eskiden Herbalife lif tablet vardı artık satılmıyormuş, kolesterol problemim yok sadece lif almak için Heartwell kullananlar var mı ? özelden de cevap verebilirsiniz.
1 kişiye göre5 üzerinden 5 puan almış.