Oriflame

Oriflaoriflame-logome gıda takviyesi ürünleri Oriflame’e ait metotlarla özel olarak geliştirilir. Gıda takviye ürünleri İsveç’te pek çok insandan ilham ve geri dönüşüm bilgileri alınarak geliştiriliyor. Gıda takviyeleri hakkında yenilikleri takip eden bir firmanın ürünleri doğaldır. Bazı kişilere değil bir çok kişiye hizmet verebilmek için çeşitli ürüne sahip olan Oriflame’in, gıda takviyesi ürünleri forma girmenin en iyi yollarından birisidir.

Oriflame wellness gıda takviyesi ürünlerinin ana fikri güzellik ve sağlık için doğru şekilde beslenmenin önemidir. Sağlıklı ve zinde yaşayabilmemiz ve sağlıklı görünmemiz için gerekli oriflame-urunleriolan gıda takviyeleridir.

Kilo kontrolü için ise Oriflame NutriShake sağlıklı ve doğal kilo kontrolü için geliştirilen bir gıda takviye ürünüdür. Eksik beslenmeleri önlemek amaçlı beslenmenin eksiksiz olması için geliştirilmiştir. Gereğinde fazla kullanılmaması gerekir. Önerildiği gibi kullanılırsa iştahı ve yeme isteğini azaltır, enerji verir, protein açısından dengeli ve sağlıklı beslenmeye yardımcı olur. Uzman kontrolü eşliğinde kullanılması önerilir. Oriflame ürünleri doğal özler içermektedir. Gıda takviyeleri’nin yanı sıra cilt bakımı, saç, kişisel bakım ve kozmetik gibi ürünleride geliştirmektedirler.

 

Okunma Sayısı: 5.208

Bir Cevap Yazın