Herbalife Üyelik

Herbalife üyelik ve Herbalife üyesi olmak

Herbalife üyesi olmak için yapmanız gerekenler ve Herbalife üyelik işlemi sonrası dikkat etmeniz gerekenler ile üye olmadan önce aklınıza takılan en önemli sorulara burada değinmeye çalışıyorum. Ben kim miyim? Her şeyin bir zamanı var, buna da sıra gelecek.

Aklıma gelen öncelikle cevaplanması gereken soruları burada listeleyip, aşağıda açıklamalarını ve merak edilen cevapları sizlere anlatıyorum?

Herbalife Üyeliği Hakkında Merak Edilenler ?

 • Kimler Herbalife üyesi olabilir ?
 • Herbalife üyelik başvurusu nasıl yapılır ?
 • Herbalife ürünlerini satmak, tanıtmak istemiyorum üye olmak zorundamıyım ?
 • Distribütör nedir ?
 • Herbalife üyelik ücreti ne kadar ?
 • Herbalife satış temsilcisi olmak için ne yapmalıyım ?
 • Herbalife üyelik şartları nelerdir?
 • Herbalife üyelik avantajları neler ?
 • Herbalife iş paketi fiyatı ne kadar ?
 • Herbalife distribütör paketi içinde neler var ?
 • Herbalife üyesi oldum şimdi ne yapmalıyım ?
 • Herbalife kazanç sistemi nedir ?
 • Herbalife Altın Standartları nedir ?

Kimler Herbalife üyesi olabilir ?

Herbalife üyelerinden temin edilebilen Herbalife Üye Paketi veya Online Herbalife Üyelik Başvurusu ile kolayca Herbalife üyesi olabilirsiniz. Üyelik esnasında gereken tek belge T.C. Nüfus Cüzdanıdır, 18 yaşını aşan herkes Herbalife üyelik başvurusunda bulunabilir.

Herbalife Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herbalife tarafından üyelik başvurusunun yapılabileceği farklı alternatifler belirtilmiştir. Bir tanesi üyelik çantasının bir üyeden satın alınması, diğeri ise üye olmak isteyen kişinin Herbalife Üyelik Başvurusu ve Sözleşmesi‘ni online doldurup, ödemesini kredi kartı ile yaparak üyeliğini aktive etmesidir. Ödeme yapıldıktan hemen sonra, üyelik ile ilgili bilgiler ve üye numarası ekranda yazacaktır, ve Herbalife Üye Paketi adresinize çanta ile gönderilecektir.

Daha önce Herbalife üyesi olan fakat, uzun süre (1 kaç sene) ürün almayan kişilerin üyeliklerinin iptal olması ve üyelerin yeni bir sponsor ile beraber yola devam etmeyi istemeleri halinde sadece ilk başvuru çeşidi olan Bir Herbalife Üyesinden, İş Paketini satın almaları gerekir. Bu paragrafta belirtilen durum için online üyelik ile başvurunuz istediğiniz gibi sonuçlanmaz. Başvuru işlemlerinin kalem ile doldurulması ve ıslak imzalı olması aranmaktadır.

Distribütör Nedir?

İngilizce’den dilimize geçen kelime dağıtıcı anlamında kullanılmaktadır. Herbalife Distribütörü ise Herbalife ürünlerini dağıtan ve markasını tanıtan kişi olarak tanımlayabiliriz.

Herbalife Distribütörü veya Herbalife Bağımsız Distribütörü olarak bilinen bu eski moda tanımlama yerini sistemdeki değişiklikler ile beraber Herbalife Bağımsız Üyesi ile değiştirdi.

Telefon & WhatsApp : 0555 961 2712
H. Ertan Pehlivan

Herbalife satışı yapmak istemiyorum neden üye olmalıyım ?

Herbalife ürünlerini satanlar sizce nasıl para kazanıyorlar ? Ürünleri son satış fiyatından daha ucuza alıp satabildikleri için değil mi ? Evet.

Herbalife üyesi olunca siz de ürünleri indirimli satın alabileceksiniz. Satın aldığınız ürünleri kendiniz için kullanabilirsiniz. SATMAK, TANITMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.

Bu konuda da anlaştık, Herbalife ürünlerini indirimli satın almak için üye olup, satın aldığınız ürünleri sadece kendiniz ve aileniz için kullanabilirsiniz.

Herbalife Üyelik Ücreti

Herbalife ürün fiyatlarını internet sitemize üye olmadan göremediğiniz gibi, burada sizin için bir istisna yapıp, Herbalife Üye Paketi fiyatını paylaşabiliyoruz demek isterdim, ne yazık ki sanırım şimdilik bunu da paylaşamıyoruz. Herbalife Üyelik Paketi İş Çantası sayfasında inceleyebilirsiniz. Eğer daha önce Herbalife üyesi olmadıysanız Online başvurunun daha pratik olduğunu belirtmeliyim.

Üyelik paketi avantajlı mı?

Herbalife üyelik paketinde yer alan ürünleri teker teker almaya kalkarsanız, yaklaşık %40 daha fazla ödeme yaparsınız. Buradan da anlayacağınız gibi üyelik paketi zaten kendi başına avantajı ile geliyor.

Herbalife Üyelik Paketinde Neler Var ?

Herbalife üyelik paketinde yer alan ürünlerin fiyatlarını teker teker topladığımız zaman, üyelik paketinin %45 civarında avantajlı olduğunu bilmeniz bile üyelik paketini satın almanıza neden olabilirken, sağlıklı beslenmeye bir adım atmak, harika ürünler ile tanışmak, büyük bir dünya markası ailenin üyesi olmak, yeni bir sosyal çevreye sahip olmak gibi artıları bir araya getirdiğimiz zaman (aslında bunlar sadece buzdağının görünen parçaları) üyelik için doğru karar verebileceğinize eminim.

Herbalife Üyelik Avantajları

 • Herbalife üyelik paketinde yer alan ürünlerin fiyatlarını teker teker topladığımız zaman, üyelik paketinin avantajlı fiyatı %45 civarında oluyor
 • Sağlıklı beslenmeye ile ilgili bilgileniyorsunuz
 • Harika ürünler ile tanışıyorsunuz
 • Ürünleri indirimli satın alıyorsunuz
 • Büyük bir dünya markası ailenin üyesi oluyorsunuz
 • Ürünleri dünyanın 100’den fazla ülkesine ulaştırabilirsiniz
 • Yeni bir sosyal çevreye sahip oluyorsunuz

Aslında bunlar sadece buz dağının görünen parçaları. Hepsi bir araya geldiği zaman olanlara siz bile inanamazsınız.

Telefon & WhatsApp : 0555 961 2712
H. Ertan Pehlivan

Herbalife Üyelik Şartları

Herbalife tarafından belirlenen ve sizi koruyan Altın Standartları okuduğunuz zaman kabul ettiğiniz şartların hepsinin sizi korumak için yazıldığını anlayacaksınız. 18 yaşını aşan her birey, Herbalife üyesi olabilir, herhangi bir ürün satma, tanıtım ve pazarlama zorunluluğu yoktur.

Kimse size zorla para kazandırtamaz öyle değil mi ? Herbalife üyesi olup, ürünleri indirimli olarak satın alabilir ve sadece kendiniz kullanabilirsiniz. Sizin Herbalife ile elde ettiğiniz faydaları gören çevrenizdeki kişiler, sizden yardım istediği zaman o tanıdığınıza Herbalife ürünü vermek, hediye etmek, temin etmek, satmak zorunda değilsiniz.

Sizden ürün almak isteyenleri bana yönlendirebilirsiniz.

Herbalife Üyesi Oldum Şimdi Ne Yapmalıyım ?

Heyecanlandığınızı biliyorum, hayatınızdaki güzel dönüm noktalarından bir tanesi ile buluştuğunuz için çok şanslısınız ve buna ben vesile olduysam ben aracılık ettiğim zaman ben de sizin kadar heyecanlanıyorum.

Üye olduktan sonra benimle tanışmanızı ve iletişimi koparmamanızı tavsiye ederim. Ben size destek olmak için hazırım. Herbalife Network Marketing sistemi ile çalışan bir firmadır ve her üye’nin bir davet edeni olur ve SPONSOR olarak adlandırılır. Burada benim aracılığım ile Herbalife Üyesi oluyorsanız sizin sponsorunuz benim.

Sponsor olarak size ihtiyacınız olan bilgi, ürün tanıtımı, strateji geliştirme, danışmanlık konularında destek oluyorum.

Üye olduğunuz için tebrikler, artık Herbalife Üye Girişi sayfasından sisteme kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yaparak, üye panelinizi öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Üyelik sonrası vereceğiniz ilk siparişinizdeki ürünler hakkında, beraber karar verebiliriz lütfen benim tecrübemden faydalanın. İşte sponsor size bunu yapar size yardım etmek için seslenir. Yardım isteyenler tecrübeden ücretsiz faydalanır, istemeyenler ise kendileri çabalarıyla doğru yanlış denemeleri yaparak devam ederler. Lütfen sponsorlarınızdan yardım almayı, yardım istemeyi ihmal etmeyin.

Okulda anlamadığınız dersin öğretmenine aynı konuyu kaç defa soruyordunuz ? Sponsorunuza da sorabilirsiniz. Okulda merak etseniz de öğretmeninize hiç sormuyor muydunuz :)? Artık sormanın zamanı gelmiş.

Herbalife Kazanç Sistemi

Herbalife, Network marketing sistemi ile çalışıyor. Herbalife ürünlerini satın alırken elde ettiğiniz indirim oranı sizin karınızdır. Bu ürünleri kendiniz kullanıyorsanız ürünleri alırken kar ediyorsunuz, ürünleri satıyorsanız satarken kar ediyorsunuz anlamına geliyor. Alım ve satım tarafındaki karlılık sanırım anlaşıldı. Anlaşılmayan yerler için lütfen geri bildirimde bulunun.

Network marketing ise referans sistemi ile çalışan bir pazarlama yöntemidir. Herbalife üyesi olan herkes birisinin referansı ile sisteme kayıt oldu. Bu konu gayet geniş ve ayrıntılı olsa da, bir sonraki paragrafta olabildiğince basite indirgemeye çalışıyorum.

Sizin referansınız ile Herbalife üyesi olan kişilerin satın aldıkları ürünler için size bir pirim ödeniyor. Bu pirim ödenirken ise üyelerden herhangi bir kesinti yapılmıyor, onlar indirimli ürün almaya devam ediyorlar. Sizin referansınızın da sisteme kattığı yeni üyeler ürün aldıkça sizin banka hesabınıza belirli hesaplamalar yapıldıktan sonra sizin kazandığınız pirimler her ay hesabınıza yatırılıyor.

Üye yapacağınız kişiler dünyanın farklı yerlerinde olabilir. Almanya’daki dayınız veya Avustralya’daki Facebook arkadaşınız sizin referansınız ile üye olabilir, başkalarını da üye yapabilir.

Herbalife Üyelik Girişi

Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik girişinizi nereden yapacağınız ve indirimli Herbalife ürünlerinizi nereden satın alacağınızı öğrenmek için heyecanlandığınızı biliyorum. www.myherbalife.com adresini ziyaret ederek sağ üst taraftan kullanmak ve Herbalife üye girişi yapmak istediğiniz ülke ve dil seçeneğini belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Herbalife Türkiye ve Türkçe seçeneği ile giriş yapmak isterseniz https://accounts.myherbalife.com/?appId=1&locale=tr-TR&redirect=https://tr.myherbalife.com/ adresini ziyaret ederek işlemlerinizi yapabilir sipariş, durum ve puanlarınızı inceleyebilir, alt ekibinize göz atabilirsiniz.

Herbalife Altın Standartları

Herbalife; üyelerini, kullanıcılarını ve tüketicilerini korumak için belirlediği üyelik politikalarına Altın Standart adını veriyor. Altın Standartlar, tamamen üyelerin menfaatleri için belirlenen ve üye olurken kabul etmek zorunda olduğunuz, üye olurken anladığınızı belirttiğiniz sizin(üye olan kişinin) çıkarlarını koruyan maddelerden oluşuyor.

Sponsorunuzun Herbalife ID Numarası

Herbalife üyesi olmak için, benim gibi tecrübeli bir Herbalife üyesinin size destek vermesini istiyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor olduğumuz kişilere Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde destek veriyoruz. Herbalife ile siz de 100’den fazla ülkede işinizi geliştirebilirsiniz.

Merak ettikleriniz ve daha fazlası için ertelemekten vaz geç, harekete geç.

Telefon & WhatsApp : 0555 961 2712
H. Ertan Pehlivan

Okunma Sayısı: 17.246

4 thoughts on “Herbalife üyelik ve Herbalife üyesi olmak

  1. Herbalife üyelik işlemleri için, yapmanız gereken 0555 961 2712 numaralı telefonu aramak. Üye olmak çok kolay.

  1. Herbalife ürünlerini hali hazırda kullanıyorsanız ve ürünlerden memnun iseniz, Herbalife üyesi olarak ürünleri daha avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Herbalife ürünlerinizi satın aldığınız kişiye ulaşamıyor iseniz üyelik ile ilgili ek bilgiler için beni arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın