Herbalife Nutrition Avantajlı Üyelik- Hayaldi Gerçek Oldu.

Herbalife Türkiye’de yeni bir dönem başladı – Herbalife Avantajlı Üyelik.  Ayrıcalıklı Müşteri Programı olarak sunulan bu üyelik sistemi müşterilere hiçbir üyelik bedeli ödemeden Herbalife resmi sitesinden indirimli alışveriş hakkını vermekte. 18 Haziran 2019 tarihinde start verilen bu programdan siz de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Ücretsiz Herbalife Üyesi Olabilirim?

Ayrıcalıklı Müşteri Programına katılmak için online başvuru doldurmanız yeterlidir.

Herbalife Ücretsiz Üyelik için 1. Adım

EVET, Ücretsiz Herbalife üyesi olmak istiyorum!

HEMEN BAŞVUR

Yukarıdaki düğmeye bastığınız zaman yeni bir pencerede Herbalife Başvuru sayfası açılacaktır. Resimde gösterildiği gibi “Online Başvuru” yazısına tıklayın.
Herbalife Ücretsiz Üyelik Başvurusu
Herbalife Ücretsiz Üyelik Başvurusu
İlk etapta sizden Herbalife hesabı oluşturmanız isteniyor. E-posta hesabınız ve unutmayacağınız bir şifre ile hesap oluşturun. Formu doldurup Hesap Oluştur düğmesine basın.

Herbalife Ücretsiz Üyelik için  2. Adım

Herbalife hesabınız oluşturuldu. Şimdi Üyelik şeklini seçmeniz gerekiyor.

Resimde gösterdiği gibi – “Ayrıcalıklı Müşteri Olarak Kayıt Olun” düğmesine basın.

Herbalife Ücretsiz Üyelik için 3. Adım

Açılan sayfada, Ayrıcalıklı Müşteri Programına katılmak için Sponsor Bilgisi ve Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Sponsorunuz yoksa aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Sponsorun Herbalife ID Numarası : T1Y0038272
Sponsor Soyadı (ilk 3 harf) : PEH

Sayfanın ikinci bölümünde Kişisel bilgileri doldurmanız gerekmektedir. İsminizi nüfüs cüzdanınızda yazıldığı gibi girdiğinizden emin olun. TC Kimlik numaranızı girin, sistem otomatik olarak doğrulamayı yapar, eğer doğrulama sağlanamaz ise Nüfus Cüzdanı fotoğrafı yüklemeniz gerekecek.

Herbalife Ücretsiz Üyelik için 4. Adım

Kimliğiniz doğrulandıktan sonra adres bilgilerinizi ve telefon numaranızı doldurmanız gerekiyor. Ayrıca siz ve/veya eşiniz daha önce Herbalife Üyesi olduysanız kutucuğu işaretlemeniz gerekiyor ve üye olarak kayıt tarihi ve son aktivite tarihi girmeniz istenmektedir.

Herbalife Ücretsiz Üyelik kayıt işlemleriniz tamamlandı. Artık sevdiğiniz Herbalife ürünlerini firmanın güvencesi ile resmi sitesinden alabilirsiniz.

Herbalife Ücretsiz Üyeliğinin Avantajları Nedir?

 1. Herbalife Üyelik Paketi için ücret ödemek zorunda değilsiniz.
 2. Herbalife üyelik indirimi
  Herbalife Ücretsiz Üyeliği için başvurunuzu yaptınız, peki alışveriş sırasında avantajınız ve indirim oranınız nedir diye merak ediyorsunuzdur.
  Ayrıcalıklı Müşteri olarak ilk indirim oranınız 15%’tir. Siparişleriniz toplam 100 puana ulaştığı zaman indiriminiz 25% basamağına yükseliyor. Herbalife puan sistemi ile ilgili bilginiz yoksa bir örnek verelim: (Bir aylık kilo kontrol ihtiyacınız : 2 Herbalife Shake + 1 büyük 100gr çay + Aloe Vera Konsantre içecek + Thermo Complete = 138,75 puan ). Siparişleriniz bir sene içerisinde 500 puana ulaştığında indirimizniz 35% oranına yükseliyor. Harika değil mi?!
 3. Herbalife Hediye ve Promosyonlara Katılabilirsiniz
 4. Herbalife Distribütorü olmaya karar verebilirsiniz, mevcut indiriminizi koruyarak üyelik paketini satın alır, iş kurma fırsatını yakalayabilirsiniz. Herbalife üyelik ücreti 2019 Şubat ayı itibari ile 145Tl’dir.

Herbalife Ücretsiz Üye Oldum Şimdi Ne Yapmalıyım?

Artık indirimli Herbalife ürünleri almaya hazırsınız, www.myherbalife.com adresini ziyaret ederek üye girişi yapar istediğiniz ülke ve dil seçeneğini belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ürünlere karar verdiniz mi? İlk defa Herbalife kullanacaksanız ve tecrübeli danışman yardımını istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Sponsor olduğumuz Herbalife Üyelerimize ÜCRETSİZ destek veriyoruz.


 • Telefon & WhatsApp : 0555 961 2712
  H. Ertan Pehlivan


 • Telefon & WhatsApp : 0507 212 4364
  Anna Pehlivan

Herbalife Ücretsiz Üyelik ile ilgili sorularınız varsa, Herbalife Bağımsız Üyesi ile iletişime geçebilirsiniz:

Okunma Sayısı: 34.374

Bir Cevap Yazın