Herbalife Spor, Basketbol Süper Ligi Beslenme Sponsoru

Herbalife spor için verdiği destekler ve sponsorluklara devam ediyor. Türkiye Basketbol Süper Ligi’ne beslenme sponsorluğu yapan Herbalife International, basketbol ile birlikte iyi beslenmek için yaptığı bilgilendirmelere devam ediyor. Spor Toto Basketbol Ligi Sponsorluğu için yapılan toplantıya Herbalife Türkiye Genel Müdürü Ozan Özsavaşcı, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay birlikteliğin her iki kuruma da katkılarının olduğunu belirtti.

Spora verilen önemin sadece seyretmek değil aktif yaşam tarzı olarak benimsenerek, hayatınıza sokmanız ile vücudunuzdaki değişimi hemen fark edeceksiniz. Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak zinde/formda tutmak için düzenli olarak fiziksel aktivite yapmalısınız. Bu fiziksel aktivite sadece size değil, sevdiklerinizi de dolaylı olarak artı değer katacak.

Herbalife tarafından sporcular için özel olarak geliştirilen ürünleri satın alabilirsiniz. İzotonik İçecek, Protein Bar, Aerobik ve Anaoerobik sporlar için geliştirilen özel ürünler hakkında bilgi almak için bize danışabilirsiniz. Yaptığınız spor tipine göre harcadığınız enerjinin içeriği ve yerine koymanız gereken enerjinin içeriği değişiyor.

 

Okunma Sayısı: 3.254

Bir Cevap Yazın