Kolesterol Düşürün Herbalife Heartwell

Herbalife Heartwell – Kolesterol Kontrol

Herbalife Türkiye tarafından piyasaya çıkan ve tanıtımı Herbalife Kick Off İstanbul’da yapılan Herbalife Türkiye ailesinin en yeni ürünü Heartwell 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Herbalife Türkiye Beslenme Kurulu Üyesi Dr. İsmet Tamer tarafından yapıldı. İstanbul’daki Ülker Arena’da 7 BİN 150 Herbalife üyesi ile beraber düzenlenen Kick Off toplantısında Herbalife Distribütörleri tarafından büyük coşku ile karşılanan yeni ürün sağlıklı beslenme programının bir parçası olacak.

Kolesterol Nasıl Düşürülür

Yulaf Beta-Glukanı faydalarından bir tanesi kan kolesterolünün düşürülmesini sağlamasıdır. Beta-glukanlar genel olarak normal kolesterol seviyesinin korunmasına katkıda bulunurlar. Peki kolesterolümüz neden yüksek olmasın, yüksek kolesterol nelere neden olur dediğinizi duyar gibiyim. Yüksek kolesterol, koroner kalp rahatsızlıklarının çoklu risk faktörlerine bağlı olduğunu ve bu faktörlerden bir tanesinin yüksek kolesterol olduğunu öğrenme zamanınız gelmiş.

Heartwell temel bileşeni, yani içeriğindeki ana ürün ise Oatwell Yulaf Beta-Glukanı. Evet, içerisinde bulunan beta-glukan faydalarından bir tanesi kan kolesterolü seviyesinin korunmasına katkıda bulunması.  Günde en az 3 gr yulaf beta-glukanı tüketerek faydalı etkiyi görebilirsiniz.

Hartwell tanıtımını yaparken verdiği bilgiler için Dr. İsmet Tamer’e özellikle çok teşekkür ediyor ve bilgilendirmelerinin devamını beklediğimizi buradan kendisine iletiyoruz.

Herbalife Heartwell Nasıl Kullanılır

Herbalife Türkiye tarafından 229 gr ‘lık kutularda, vanilya aromalı olarak satışa çıkartılan Heartwell, günde 2 ölçek tüketilmelidir. Kolay hazırlanması ile göze çarpan Heratwell Su, Meyve suyu veya Yarım Yağlı Süt ile hazırlanmış Herbalife Shake içerisine koyularak hazırlanabilir.

Heartwell kullanımı https://www.gidatakviyesi.net/herbalife-heartwell-808 sayfasında daha ayrıntılı anlatılıyor.

Heartwell Sipariş

Heartwell siparişi vermek ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz, lütfen merak ettiğiniz konular ile ilgili bizden destek almakta çekinmeyin.

Okunma Sayısı: 185.229

Bir Cevap Yazın