Herbalife Formül 2 Vitamin Kadın - Erkek

Herbalife Formül 2 Kadınlar İçin Vitamin

Herbalife kadınlar için vitamin olarak bilinen “Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin” geliştirilirken bayanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu.

Kadınların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların temel ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri gereksinimleri kadar, yani bir diğer deyiş ile doğru miktarda karşılamak için kullanılmalıdır.

Beslenme uzmanları tarafından özel olarak geliştirilen, bilimsel yöntemler ile desteklenen ve yüksek kalite standartlarında koruyucu içermeden üretilmiştir.

Herbalife vitamin tablet kadınlar için kullanarak vücudunun ihtiyacını karşılayabilirsiniz, vücudunuza yardımcı olacak 24 besin öğesini barındıran Herbalife Kadınlar için vitamini ile tanışmalısınız.

Herbalife Formül 2 Vitamin & Mineral Tablet Kadınlar İçin Fiyatı, Kullanım Şekli ve Temel Faydaları için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vitamin ve Mineral Nedir ?

Vitaminler ve mineraller vücudumuz tarafından günlük, düzenli olarak gerçekleştirilen kimyasal reaksiyonların çoğunun ihtiyaç duyduğu mikro besinlerdir. Organik bileşen olarak da tanımlanan bu besinleri vücudumuz yeterli miktarda veya hiç üretmez bu nedenle yiyecekler veya ek gıda takviyeleri alınması gerekir.

Mikro besinler, sağlıklı ve dengeli bir beslenme programında yer almalıdır. Gıda takviyeleri beslenme düzenini tamamlama amaçlıdır; gıda takviyeleri dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez.

Kadınlar İçin Vitamin

Birçok vitamin ve mineral için kadın ve erkeğin aynı miktarda alması tavsiye edilse de bazı mikro besinler kişilerin fiziksel ve fizyolojik farkları nedeniyle ihtiyaçlarının birbirinden farklı hale gelmesine neden olur. Bu nedenle Herbalife Formül 2 kadınlar için vitamin ve Herbalife Formül 2 Erkekler için Vitamin beslenme uzmanları tarafından özel olarak geliştirilmiştir.

Okunma Sayısı: 10.014

Bir Cevap Yazın