Herbalife Fiyat Listesi

Herbalife Fiyat Listesi

Herbalife Türkiye tarafından belirtilen kurallara göre Herbalife ürün fiyatları, internet sitesine üye olan / giriş yapan kişilere açıklanabilir.

Herbalife Fiyat Listesi

Satın almak istediğiniz Herbalife ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek için, 0555 961 27 12 numaralı telefona sms gönderebilir, WhatsApp ile ulaşarak satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatını öğrenebilirsiniz. Herbalife Shake Listesi fiyatları aromaya göre değişiklik göstermiyor. Bir porsiyon Herbalife Shake kaliteli ve besleyici içeriği ile normal bir yemekten daha ucuz bir fiyata denk geliyor.

Herbalife Fiyat

Herbalife satın alarak, ekstra bir masraf olduğunu düşünüyorsanız, yanlış düşünüyorsunuz. Herbalife fiyatı için ödediğiniz bedel karşılığında 21 adet yiyecek alıyorsunuz, aslında öğün dersek daha doğru olur. 1 kutu Herbalife Shake içinde 21 öğün yer alıyor.

Herbalife Shake ürününü günde iki defa tüketecekseniz, bir kutu shake size minimum 10 gün dayanır. Herbalife Mama olarak ta bilinen herbal shake kullandığınız zaman kahvaltı ve akşam yemeği yemiyorsunuz. Yani akşam yemeği ve sabah kahvaltısı öğünlerini Herbalife Shake ile değiştiriyorsunuz.

10 adet sabah kahvaltısı ve 10 adet akşam yemeği fiyatı ne kadardır ! Evet bir kutu Herbalife Shake ile 20 öğün satın alıyorsunuz.

Herbalife Ürün Fiyatları ve Güvenli Sipariş

Herbalife ürün siparişi verirken, toplam sipariş tutarı için Kredi Kartınız yaptığınız ödemeler, güvenli ödeme sistemi sayesinde, doğrudan sizin bilgisayarınız ile Bankanız arasında yapılmaktadır. Herbalife Kilo Kontrol Ürünleri, Herbalife Sporcu Gıdaları, Herbalife Skin Kozmetik Ürünleri düzenli bir şekilde senede ortalama 1 defa zam alıyor ve fiyatlar artıyor.

Herbalife Shake Fiyatı – Herbalife Çay Fiyat Listesi

En çok tüketilen Herbalife ürünlerini fiyat sırasına dizdiğimiz zaman, aşağıdaki listede en ucuz Herbalife ürünü yukarıda yer alıyor ve artan fiyatlı sıralama ile birbirlerini takip ediyorlar.

  1. Herbalife Çay(50gr)
  2. Herbalife Aloe Vera İçecek
  3. Herbalife Shake ( Vanilya – Çikolata – Fındık)
  4. Herbalifeline Omega3
  5. Herbalife Thermo Complete
  6. Herbalife Çay (100gr)
  7. NiteWorks

Satın almanız gereken Herbalife ürünlerini seçerken bizden destek almanız, doğru ürünleri seçmeniz ve ekonomik karar vermeniz için sizin yararınıza olacaktır.

Erteleme, harekete geç …

Okunma Sayısı: 14.904

2 thoughts on “Herbalife Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın